Dalyvių atsiliepimai

Man labai patinka tai ką jūs darote. Sėkmės jums dideliausios 🙂

Marija

Puiki idėja! Reali galimybė, kad tai taps visuotiniu projektu, vėl kaimynai sveikinsis su kaimynais, vėl šypsosimės vieni kitiems.

 

Giedrius

Susigraudinau skaitydama projekto dalyvių aprašymus FB puslapyje Dainavos mainų birža…Nuostabus jūsų projektas. Kokie paprasti ir žemiški poreikiai… Ir, kas smagiausia, kad nemažai poreikių ir siūlomos pagalbos sutampa! Jau vien skelbimų dalyviai vieni su kitais bendraudami išpildys dalį poreikių :))

 

Austėja

Labai noriu padėkoti už Dainavos mainų biržos dalyvės pagalbą tvarkantis namuose. Dar prieš Dainavos mainų biržą svarstydavau, kad nu nėra tas buities tvarkymąsis man malonus dalykas ir labai norėčiau pagalbos…Tai labai fainai, kad yra tokia mainų birža, kur gali savo energiją išmainyti į kito žmogaus energiją. Jau man taip tas jūsų projektas labai patinka, o dabar dar kai  pati patyriau..Ir tikrai, kai sienos baltos, nes kita dalyvė padėjo sienas valyti (toks atrodo ne pirmo būtinumo dalykas namuose, bet daugiausiai apsinešusios nuo visokių dalykų buvo), tai dabar namai net atrodo lengvesni tokie, na žinot, ką reiškia kai namai prašviesėja. Bet man labiausiai norisi dabar dalintis, kad ši mainų birža tokia prasminga ir tiek daug džiaugsmo ir palengvėjimo man atneša. Noriu pasidžiaugti ir man padėjusia mainų biržos dalyve, tikrai labai maloni. Mano mažasis sūnus net sakė ,,ji tokia maloni, turbūt su savo vaikais nesipyksta..“. Toks va įspūdis matant pirmą kartą nepažįstamą žmogų. Taigi, labai norėjau padėkoti jums už šitą puikią idėją, už  jos prasmę ir džiaugsmo atnešimą dainaviškiams.

 

Labai dėkojanti

Palikite savo atsiliepimą

10 + 15 =